SPECJALISTA ELEKTROMECHANIKI I AUTOMATYKI
Agencja Pracy Select
Kleszczów
5 d. temu
source : recrute

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko

SPECJALISTA ELEKTROMECHANIKI I AUTOMATYKI Kleszczów

Opis stanowiska

Miejsce pracy : Bogumiłów

Rodzaj pracy : praca stała

Zadania na danym stanowisku :

  • Przeprowadzanie planowanych oraz doraźnych napraw i remontów maszyn, układów przeniesienia napędu, pomp, układów pneumatyki, hydrauliki siłowej oraz urządzeń elektromechanicznych.
  • Codzienna kontrola pracy maszyn i urządzeń produkcyjnych oraz raportowanie do przełożonego wykrytych usterek, obchody zmianowe.
  • Montaż elementów maszyn wg dostarczonych rysunków technicznych.
  • Udział we wdrażaniu i praca z systemem TPM.
  • Diagnozowanie sterowników i systemów automatyki.
  • Inne zadania zlecone przez przełożonego.
  • Wymagania :

  • Ukończone studia techniczne na kierunku automatyka lub w trakcie.
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku minimum 2 lata.
  • Wiedza z zakresu elektroniki i mechaniki.
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym i dyżurowym.
  • Oferujemy :

  • Pracę na pełny etat w oparciu o umowę o pracę.
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności.
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Zgłoś tę pracę