Blacharz samochodowy - NIEMCY
PolProtec Polska Sp. z o.o.
Poznan, PL
4 d. temu
source : Europa.jobs

Firma z wieloletnim stażem na rynku niemieckim poszukuje kandydatów do pracy w Niemczech na stanowisku blacharz samochodowy.

 • Praca na atrakcyjnym kontrakcie w renomowanym zakładzie w Niemczech centralnych.Praca od zaraz!Obowiązki- Rozbieranie oraz składanie elementów karoseryjnych;
 • Naprawianie uszkodzeń, wgnieceń, wyrównywanie zagnieceń, wymiana lub demontaż uszkodzonych elementów;- Przygotowywanie blachy, szpachlowanie, szlifowanie, montaż.
 • Wymagania- co najmniej 2 lata doświadczenia w zawodzie,- punktualność, sumienność, samodzielność,- zaangażowanie i motywacja do pracyOferujemy- zarobki na poziomie niemieckim, tj.

 • 14-15 euro brutto za godzinę,- darmowe zakwaterowanie na wysokim poziomie,- atrakcyjny program premiowy,- płatny urlop - dodatkowe minimum 136 Euro miesięcznie na rękę,- pomoc w odzyskaniu odprowadzanego przez nas w Niemczech podatku,- dla pracowników z dziećmi możliwość uzyskania dodatku na dzieci (Kindergeld),- długotrwałe zatrudnienie,- umowę o pracę bezpośrednio w naszej firmie nie jesteśmy pośrednikiem,- ubezpieczenie ustawowe z pełnym pakietem socjalnym, również dla członków rodziny,- ubezpieczenie grupowe (opcjonalne;
 • również dla członków rodziny),- pomoc przy relokacji na teren Niemiec,- pomoc przy załatwianiu spraw urzędowych, w razie potrzeby oferujemy darmowe tłumaczenia dokumentów etc.

  darmowe ubranie robocze,- stałą opiekę na kontrakcie.

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku