Sprzedawca
Calzedonia Holding Spa
Polska/Lubin (DŚ – dolnośląskie)
1 d. temu

CALZEDONIA Group posiada włoskie DNA. Słynie z produkcji i sprzedaży bielizny, strojów kąpielowych oraz wyrobów pończoszniczych.

Unikalny styl naszych produktów powstaje dzięki połączeniu najnowszych trendów, kreatywności oraz komercyjnego podejścia.

W zespole Calzedonia poznasz osoby, które podobnie jak Ty mają swój sposób na modę, cenią dynamizm, a ich pasja, zaangażowanie i determinacja pozwalają na realizowanie ambitnych celów.

Intimissimi w swoich kolekcjach wyraża zmysłowość i romantyczny styl. Tezenis to nowoczesność, temperament i indywidualizm jeśli Ty również cenisz te wartości, dołącz do naszego zespołu już dziś! Zanim rozpoczniesz pracę, weźmiesz udział w szkoleniach, dzięki którym poznasz nasze produkty, sposób funkcjonowania sklepu oraz tajniki profesjonalnej obsługi klienta i sprzedaży.

 • Zdobądź pracę w stylu CALZEDONIA! Szukamy właśnie Ciebie! Odpowiedzialny będziesz za : - Profesjonalną obsługę klienta; - Udzielanie porad w doborze produktów;
 • Realizację planów sprzedażowych; - Dbanie o wygląd i wystrój sklepu; Cechujesz się : - Motywacją do osiągania postawionych celów;
 • Dobrą organizacją pracy własnej; - Otwartością i gotowością do pracy z zespołem i klientami; Skorzystasz z : - Zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę;
 • Stałego wynagrodzenia i systemu premiowego uzależnionego od wyników pracy; - Dostępu do karty Multisport; - Bezpłatnej prywatnej opieki medycznej;
 • Zniżki na produkty we wszystkich markach Calzedonia Group; - Szkoleń wspomagających rozwój kompetencji zawodowych; Jako Calz Polska posiadamy sieć ponad 150 sklepów tworzących tętniącą życiem grupę pięciu marek Calzedonia, Intimissimi, Intimissimi Uomo, Tezenis oraz Falconeri, które spotykają się z uznaniem naszych klientów i zaspokajają ich konsumenckie potrzeby.
 • Twórz z nami włoską historie mody w komercyjnym podejściu i wyślij nam swoje CV!

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku