Kierowca
Dobrowolscy
Zabierzów, Małopolskie
4 d. temu
source : Lento.pl

Marka Dobrowolscy od ponad dwóch dekad przywodzi na myśl wyśmienity smak, który łączy przy stołach pokolenia zarówno na co dzień, jak i od święta.

Licząca ponad 600 pracowników spółka siłą kompetencji fachowego personelu, możliwościami technologicznymi oraz skalą działania wyrasta znacznie poza ramy przedsiębiorstwa typowo familijnego.

Zachował się jednak jego najcenniejszy wyróżnik : codzienna, czuła troska właścicieli o to, by wadowickie wędliny były najlepszymi produktami, jakie rodzina Dobrowolskich może z dumą polecić Państwa rodzinie Kierowca Miejsce pracy : Niegoszowice (małopolskie) Nr ref : kierowca / jobs.

pl Forma zatrudnienia : Pełny etat Do naszego Działu Logistyki poszukujemy kandydata na stanowisko Kierowcy Kat.B, którego zadania będą polegały na : dostarczaniu towaru do kontrahentów, kontroli jakościowej przyjmowanego towaru, dbaniu o porządek i czystość samochodu, codziennej kontroli pojazdu, pod względem technicznym, prowadzeniu niezbędnej dokumentacji, np.

druków KP. Od kandydatów oczekujemy : prawa jazdy kat. B, zaangażowania, dyspozycyjności i chęci nabywania nowych umiejętności, rzetelności i wysokiej kultury osobistej, gotowości do pracy w godzinach rannych - od 3 : 30, doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku będzie dodatkowym atutem, książeczka do celów sanitarno - epidemiologicznych - będzie dodatkowym atutem.

Co oferujemy? stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, zawsze terminowe wynagrodzenie, określamy transparentne warunki wynagrodzenia adekwatne do posiadanych kwalifikacji i doświadczenia, dbamy o naszych pracowników zapewniając im bezpieczeństwo grupowe i socjalne, bony żywnościowe i wiele więcej, zanim nabierzesz umiejętności, możesz liczyć na wsparcie doświadczonego zespołu.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku