STAŻ Sprzedawca-kasjer
Systema Sp. z o.o.
Oświęcim, Małopolskie
12 d. temu
source : Lento.pl

Oferta stażu jest przeznaczona dla osób bezrobotnych lub biernych zawodowo mieszkających na terenie woj. małopolskiego WYMAGANIA : -

wykształcenie min. zawodowe, - książeczka Sanepid, - status osoby bezrobotnej lub biernej zawodowo, która ukończyła 30 r.

ż., - zadbany i schludny wygląd, - wysoka kultura osobista, - zaangażowanie w wykonywane obowiązki, OFERUJEMY : - 3 mies.

staż z gwarancją zatrudnienia na co najmniej 3 miesiące - stypendium stażowe w wysokości 1017,40 zł / mies - staż w godzinach 4 : 30 20 : 30 (dwie zmiany) Aplikacje prosimy przesyłać na adres drogadozatrudnienia at systema.

pl z dołączoną klauzulą dotyczącą zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO) oraz ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.

Ustaw z 2018, poz. 1000) . W tytule wiadomości należy umieścić numer referencyjny ogłoszenia REF.STAŻ.SPRZED.01

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku