Specjalista ds. wsparcia zakupów
Arche Consulting Sp. z o.o. Sp. k.
Sosnowiec, śląskie
3 d. temu

Obowiązki :

  • Przygotowywanie zapytań ofertowych i porównań ofert od dostawców, analiza cen,
  • Wykonywanie analiz zakupowych,
  • Praca na wewnętrznych systemach zakupowych,
  • Bieżący kontakt z dostawcami i buyerami,
  • Analizy zakupowe,
  • Współpraca z wybranymi fabrykami należącymi do grupy (klient wewnętrzny),
  • Zarządzanie licznymi danymi w systemie.
  • Wymagania :

  • Wykształcenie wyższe - minimum licencjat,
  • Znajomość języka francuskiego na poziomie komunikatywnym,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • Wysoko rozwinięte zdolności analityczne i komunikacyjne,
  • Gotowość do pracy w środowisku międzynarodowym.
  • Nasz Klient oferuje :

  • Stabilną pracę w międzynarodowej firmie w oparciu o umowę o pracę,
  • Pracę w systemie jednozmianowym,
  • Szeroki pakiet benefitów pozapłacowych,
  • Praca w międzynarodowym dziale zakupów.
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych