Monter INSTALACJI GRZEWCZYCH I SANITARNYCH - Magdeburg, Niemcy
Outlet7 GmbH
Poznan, Poland
3 d. temu
source : europa.jobs

Poszukujemy do 2 budynkow wielorodzinnych pracownika na stanowisko : Monter instalacji grzewczych / sanitarnych Miejsce pracy -Niemcy, okolice Magdeburga Montaż urządzeń sanitarnych (prysznice, umywalki, toalety itp.

i grzewczych w mieszkaniach, Instalacja przyłączy wodno- kanalizacyjnych, WYMAGANIA : - doświadczenie w zawodzie - znajomość języka niemieckiego bedzie dodatkowym atutem , lecz nie jest wymogiem - dokładność, sumienność, umiejętność pracy w grupie, - zaangażowanie, gotowość do podjęcia fizycznej pracy, - gotowość do samodzielnej pracyOferujemy : OFERUJEMY : -wysokie zarobki w oparciu o doświaczenie i wyksztalcenie, -umowę o pracę badz na dzialalnosc gospodarcza -organizację zakwaterowania w pobliżu miejsca pracy -opiekę i pomoc polskiego pracownika. -mozliwosc zjazdow do Polski

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku