Account Manager z językiem niemieckim
Power Media
Gniezno
‎3 godz. temu
source : infoPraca

Nasz Klient tworzy aplikacje SaSS do zarządzania obiektami sportowymi, klubami fitness, kortami do gry w squasha i tenisa.

Funkcjonalności tej aplikacji pozwalają komunikować się z klubem, pomagają właścicielom klubów oraz menadżerom kontrolować zmieniające się dane w klubie takie jak : liczba karnetów, płatności online, ilość osób na zajęciach, a to wszystko z udziałem Business Intelligence realizowanym z rozwiązaniami Microsoftu Power BI.

Praca u klienta w Poznaniu ( podczas epidemii praca ZDALNA)

W związku z rozwojem firmy, poszukujemy Account Managerów z biegłą znajomością języka niemieckiego, które pomogą naszemu klientowi sprzedaż swojego produktu na terenie Niemiec

Zakres obowiązków

  • budowanie i utrzymywanie relacji z klientami,
  • aktywne poszukiwanie nowych klientów,
  • identyfikacja potrzeb klientów i szans na poszerzenie zakresu współpracy z klientem,
  • prowadzenie rozmów biznesowych i negocjacje z klientami.
  • Wymagania :

  • minimum 2 lata doświadczenia w pracy z klientami biznesowymi (B2B) zbierane w branży IT,
  • biegła znajomość języka niemieckiego (C1 lub wyżej),
  • prawo jazdy kat. B,
  • dodatkowym atutem będzie znajomość j. angielskiego.
  • Oferujemy :

  • rynkowe wynagrodzenie oparte o współprace B2B lub UoP (jesteśmy otwarci na Twoje propozycje),
  • w przypadku B2B płatne dni wolne od pracy oraz płatne dni wolne podczas choroby,
  • elastyczne godziny pracy,
  • dużą samodzielność i odpowiedzialność,
  • budżet szkoleniowy indywidualnie dopasowany do twoich potrzeb,
  • częste integracje oraz spontaniczne spotkania,
  • sprzęt dokładnie taki jaki jest Ci potrzebny,
  • karta Multisport
  • Zgłoś tę pracę