Pakowanie ozdób świątecznych. praca na stałe
targetplus
Pabianice, Łódzkie
6 d. temu
source : Lento.pl

Witam, Poszukujemy osób do pracy przy pakowaniu ozdób świątecznych w Pabianicach Praca w systemie dwu zmianowym (6-14 / 14-

22) od poniedziałku do piątku stawka 14,7zł brutto / h zakres obowiązków : -pakowanie -skanowanie -załadunki i rozładunki Zainteresowane osoby proszone są o kontakt telefoniczny : 787 -

357 -744 - lub sms o treści "pabianice", oddzwonię Prosimy o dopisanie do CV następującej klauzuli"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art.

6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)"

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku