Praca w OGRODNICTWIE - kwiaty, cebulki - Holandia
APN Plus Sp. z o.o.
Wroclaw, PL
1 d. temu
source : Europa.jobs

Dla naszego holenderskiego kontrahenta poszukujemy osób chętnych do pracyw ogrodnictwie przy kwiatach / sadzonkach / cebulkach kwiatowychMiejsce pracy : Noordwijkerhout - HolandiaPrzewidywany start : praca od zarazDługość kontraktu : min.

8 tygodni z możliwością przedłużenia na cały rokIdealna praca dla osób bez doświadczenia czy znajomości języków obcych. Możliwość wyjazdu dla par oraz grup jednak nie dajemy gwarancji, że będziecie pracować zawsze razem.

Zakres obowiązków : Sadzenie, ścinanie, pakowanie kwiatów (tulipany, chryzantemy, lilie). Praca hali i / lub w szklarni, sporadycznie poleWymagania- dyspozycyjność i zaangażowanieMile widziane- podstawowa znajomość j.

niemieckiego lub angielskiego- prawo jazdy kat.BOferujemy- holenderską umowę o pracę,- legalne i stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie,- możliwość wyrobienia holenderskiego numeru podatkowego BSN na miejscu,- tygodniowe wynagrodzenie płatne na konto,- dobre warunki finansowe, stawka godzinowa od 10,79€ brutto,- dodatek wakacyjny 8,33% dochodów brutto i urlopowy 10,87% dochodów brutto,- zakwaterowanie spełniające normy certyfikatu SNF (płatne max.

87,50 euro / tydz.),- holenderskie ubezpieczenie (płatne 28,35 euro / tydz),- rower na dojazd z miejsca zakwaterowania do zakładu pracy,- opiekę polskojęzycznych koordynatorów,- profesjonalną obsługę przed wyjazdem, umowę kierującą, pomoc w organizacji transportu do Holandii.

Dodatkowe informacjeInformacji udzielamy również telefonicznie (nr telefonu dostępny po zalogowaniu na stronie : europa jobs w dniach pon.

pt. od 8 : 00 16 : 00Na CV prosimy o umieszczenie poniższej klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (w tym wizerunek twarzy w postaci fotografii) podanych przeze mnie w procesie rekrutacyjnym, w tym w dokumentach rekrutacyjnych, przez spółkę APN Sp.

z o.o. oraz spółkę APN Sp. z o.o. sp.k., będących Współadministratorami moich danych osobowych do celów rekrutacji, w której biorę udział, w tym na udostępnienie podanych przeze mnie danych osobowych potencjalnym pracodawcom, w tym pracodawcom użytkownikom zgodnie z art.

6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz.Urz. UE L 119, s. 1).

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku