Graphic Designer (Marketing)
11 bit studios
Warszawa, Mazowieckie, Poland
‎9 godz. temu

Job description

Dział marketingu w 11 bit studios poszukuje osoby na stanowisko Graphic Designer. Współtwórz materiały reklamowe i globalne kampanie promocyjne nowych gier twórców takich hitów jak This War of Mine czy Frostpunk! Praca odbywać się będzie w modelu hybrydowym (wymagana obecność minimum 3 dni w tygodniu na miejscu w biurze w Warszawie).

Twoje obowiązki :

Współtworzenie identyfikacji wizualnej naszych gier

Przygotowywanie materiałów graficznych na potrzeby sklepów internetowych

Tworzenie kreacji na potrzeby kampanii reklamowych

Przygotowywanie materiałów do druku (ulotki, okładki, plakaty)

Projektowanie stron internetowych / landing page’y

Przygotowywanie screenshotów z gier

Wspieranie innych członków zespołu swoim doświadczeniem i umiejętnościami

Wymagania :

Przynajmniej 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

Znajomość pakietu Adobe z naciskiem na Photoshop’a, Illustrator’a i Indesign’a

Bycie aktywnym graczem

Angielski na poziomie co najmniej komunikatywnym

Znajomość trendów estetycznych

Bardzo dobra organizacja pracy

Duża samodzielność i proaktywność

Duża chęć do rozwoju i nauki nowych rzeczy

Duży plus za :

Znajomość programów Adobe Premiere Pro i / lub Adobe After Effects

Wykształcenie kierunkowe oraz odbyte kursy związane z edycją grafiki

Umiejętność robienia dobrych zdjęć oraz pracę w studio fotograficznym

Wcześniejsze doświadczenie zawodowe w branży gier lub tech

Oferujemy Ci :

stabilne zatrudnienie na podstawie Umowy o Pracę lub Umowy B2B

elastyczne godziny pracy

budżet na szkolenia jakich potrzebujesz

atrakcyjny system premiowy : premie roczne, system motywacyjny (akcyjny)

pakiet benefitów : karta Multisport i prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twoich bliskich

wyjazdy na imprezy branżowe i integracyjne

pracę w systemie hybrydowym 3 / 2

pracę w nowoczesnym biurze ulokowanym 7 min pieszo od stacji Metro Dworzec Wileński i Warszawa Wschodnia.