Lakiernik samochodowy 2100 EURO
VIRTUS Personal GmbH
Szczecin, Zachodniopomorskie
37 d. temu
source : Lento.pl

VIRTUS Personal GmbH to Firma z doświadczeniem, która pertraktuje korzystne warunki pracy i płacy w trosce o swojego Pracownika.

Nasz zespół negocjuje najlepsze warunki przede wszystkim dla Ciebie! Ponadto pomagamy w znalezieniu atrakcyjnego cenowo zakwaterowania i we wszelkich innych formalnościach, a to wszystko dla Twojego poczucia spokoju i bezpieczeństwa! VIRTUS Personal GmbH poszukuje obecnie dla jednego ze swoich klientów w Niemczech osób na stanowisko : Lakiernik samochodowy Zakres obowiązków : Ustalanie zakresu napraw lakierniczych Przygotowanie pojazdu do naprawy i dobieranie koloru Wyrównywanie powierzchni szpachlami i szlifowanie Nakładanie natryskowe powłoki lakierniczej na przygotowaną powierzchnię Kontrola jakości powłok lakierniczych i wykonanych prac Wymagania Znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym, warunek konieczny! Prawo jazdy kat.

B i własny samochód Wykształcenie kierunkowe, min. zawodowe Potwierdzenie kwalifikacji i / bądź ukończenia szkoły Doświadczenie na danym stanowisku Zaangażowanie i chęć do pracy Oferujemy : Zatrudnienie u niemieckiego pracodawcy, uwzględniające : ubezpieczenie społeczne, płacę ustaloną na warunkach niemieckich, stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę Atrakcyjne wynagrodzenie + diety + dodatki Możliwość rozwoju zawodowego Wyposażenie ochronne i ubranie ochronne Zainteresowanych kandytatów prosimy o przesłanie swojego CV w języku niemieckim wraz ze świadectwami, w temacie podając stanowisko pracy, na adres : VIRTUS Personal GmbH Römerstr.

24 84130 Dingolfing Tel. : +49 8731 9389502 Fax. : +49 8731 9389504 Email : Zapraszamy na naszą stronę www.virtus-personal.de oraz Facebook

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku