pracownik magazynu- sortowanie przesyłek- holandia
Randstad Polska
Tarnów, Polska
1 d. temu

Jeśli poszukujesz prostej pracy za granicą, posiadasz zaświadczenie o niekaralności i posługujesz się komunikatywnie w języku angielskim - mamy ofertę dla Ciebie! Możemy zaproponować Ci udział w rekrutacji do pracy w sortowniach holenderskiej poczty- praca jest możliwa do podjęcia w różnych lokalizacjach i systemach pracy!

Nie odpowiada Ci konkretnie ta oferta? Poinformuj o tym konsultanta podczas rozmowy telefonicznej- co tydzień mamy inne oferty pracy- w przypadku każdej są dwie cechy wspólne- szybki proces rekrutacji i wynagrodzenie wypłacane co tydzień!

poloferujemy

  • pracę za pośrednictwem największych agencji pracy w Holandii : Randstad oraz Tempo-Team
  • zatrudnienie na podstawie holenderskiej umowy o pracę i polską umowę kierującą- formalności realizujemy on-line!
  • zapewniony dojazd do pracy (z możliwością użytkowania samochodu do celów prywatnych)
  • wynagrodzenie : stawka podstawowa + atrakcyjne dodatki zmianowe
  • opieka polskojęzycznego koordynatora na miejscu
  • możliwość podjęcia pracy w różnych lokalizacjach (m.in. Breda, Tiel, Venlo, Son, Zaltbommel, Nieuwegein) i różnych systemach (w zależności od lokalizacji- praca od poniedziałeku do piątku na jedną, dwie lub trzy zmiany, lub system równoważny )
  • zapewnione zakwaterowanie
  • zadania

    Proste prace manualne i fizyczne związane z pracą na poczcie :

  • sortowanie listów, paczek oraz przesyłek
  • załadunek oraz rozładunek kontenerów jeżdżących z / na samochody ciężarowe
  • obsługa linii i maszyn transportowych i sortujących
  • oczekujemy

  • dyspozycyjność do wyjazdu za granicę na min 8 tygodni
  • komunikatywnej znajomości j. angielskiego
  • posiadania zaświadczenia o niekaralności
  • mile widziane : posiadanie prawa jazdy kat. B, wcześniejszego doświadczenia w pracy w Holandii lub pracy na produkcji
  • Agencja zatrudnienia nr wpisu 47