Starszy Specjalista ds. kalkulacji kosztów inwestycji (kosztorysant)
Kaufland
Katowice, PL
4 d. temu

w Dziale Analiz i Planowania Inwestycji w biurze regionalnym w Katowicach Katowice Pełny wymiar czasu pracy Umowa o pracę na czas określony od zaraz .joblayouttoken>

  • inner padding : 0; margin : 0 auto; min-width : 80%; .buttontext>
  • inner padding : 0 15px; margin : 0 auto; min-width : 80%; .buttontext padding-bottom : 0; .jobdescription h3 strong / *color : #cf2d23;
  • color : #e10915; margin-bottom : 1rem; .joblayouttoken h1 padding-top : 2rem; .csb-token-row padding : 0 20px; margin : 2rem 0;
  • background : #e10915; color : #fff; display : flex; justify-content : center; .csb-token-container span white-space : nowrap;
  • text-overflow : ellipsis; display : inline-block; overflow : hidden; max-width : 100%; margin-right : 6rem; .csb-token-container .

  • token-label height : 26px; line-height : 40px; margin-right : 0; .customPlugin .inner max-width : 100%; media (max-width : 700px) #content box-shadow : none;
  • Katowice Pełny wymiar czasu pracy Umowa o pracę na czas określony od zaraz .buttontext2c722e58bfae3306 a border : 1px solid transparent;
  • buttontext2c722e58bfae3306 a : focus border : 1px dashed #bf0c04 !important; outline : none !important;
  • Jesteśmy międzynarodową firmą handlową, której siłę stanowi kilkanaście tysięcy zaangażowanych pracowników. Co sprawia, że jesteśmy wyjątkowi?

    Efektywność, dynamika i fair play. Zostań częścią naszego zespołu, weź udział w ciekawych projektach ze świata nieruchomości i daj nam możliwość wykorzystania Twoich mocnych stron.

    Opis stanowiska (zewn.)

    Jakie będą Twoje zadania :

  • sporządzanie prognoz kosztowych na wielu etapach projektu dla nowych inwestycji budowlanych oraz przebudów
  • branie udziału w procesie przetargowym, w rozmowach technicznych, analizowanie otrzymanych ofert
  • sprawdzanie kompletności zestawienia elementów robót, przeprowadzanie jego kontroli poprawności
  • tworzenie raportów, analiz kosztowych, baz danych
  • ścisła współpraca z innymi działami, w tym również niemieckimi oddziałami firmy.
  • Co Ci zapewnimy :

  • umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • indywidualne możliwości rozwoju
  • ciekawe i odpowiedzialne zadania w dynamicznym zespole, gdzie panuje atmosfera wzajemnego szacunku
  • bogaty pakiet benefitów (m. in. : prywatną opiekę medyczną, kafeterię MyBenefit, bony oraz upominki z okazji świąt, działania wellbeingowe, program grupowego ubezpieczenia na życie, zniżki u partnerów biznesowych, możliwość korzystania z e-auta do celów prywatnych).
  • Czego od Ciebie oczekujemy :

  • wykształcenia wyższego (preferowane : budownictwo lub kierunki pokrewne)
  • doświadczenia zawodowego na stanowisku pracy związanym z kosztorysowaniem
  • dobrej znajomości obsługi pakietu MS Office (zwłaszcza Excel) oraz AutoCad, znajomość programów do kosztorysowania (np.
  • Norma, RODOS) będzie dodatkowym atutem

  • znajomości języka niemieckiego lub angielskiego na poziomie min. B1 / B2
  • umiejętności analitycznego myślenia, ustalania priorytetów, samodzielności.
  • Brzmi ciekawie? Aplikuj!

    Jeśli przekona nas Twoja aplikacja, zaprosimy Cię do procesu rekrutacyjnego.

    Osoba kontaktowa w Pionie Rekrutacji

    kariera.kaufland.pl