Specjalista ds. Kadr i Płac
SMART-HR
Sosnowiec
‎13 godz. temu
source : recrute

Opis działalności firmy

SMART-HR Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko

Specjalista ds. Kadr i Płac Sosnowiec

Opis stanowiska

Dlanaszego Klienta firmy oferującej doradztwo podatkowe i prawne oraz usługi księgowo-rachunkowe i finansowo-ubezpieczeniowe, w związku z intensywnym rozwojem, poszukujemy osoby na stanowisko :

Miejsce pracy : Sosnowiec

Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało :

  • Prowadzenie pełnej dokumentacji kadrowo-płacowej dla klientów firmy,
  • Sporządzanie deklaracji PIT, PFRON, ZUS, oraz sprawozdań do GUS,
  • Obsługa systemu kadrowo-płacowego,
  • Współpraca z jednostkami ZUS i US,
  • Przygotowywanie różnego rodzaju raportów i zestawień płacowych.
  • Wymagania

  • Minimum rocznego doświadczenia na podobnym stanowisku (obsługa kadrowo-płacowa),
  • Bardzo dobrej znajomości obowiązujących przepisów prawa pracy, przepisów podatkowych oraz ubezpieczeń społecznych,
  • Bardzo dobrej znajomości przepisów z zakresu czasu pracy,
  • Praktycznej znajomości zagadnień kadrowo - płacowych,
  • Znajomości obsługi programu kadrowo-płacowego,
  • Samodzielności, odpowiedzialności, rzetelności,
  • Zaangażowania i dobrej organizacji pracy.
  • Oferujemy

  • Stabilną i satysfakcjonującą pracę w oparciu o umowę o pracę na pełen etat, w intensywnie rozwijającej się firmie,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz niezbędne narzędzia pracy,
  • Miłą atmosferę oraz wsparcie merytoryczne ze strony przełożonego.
  • Zgłoś tę pracę