Pielęgniarka Oddziałowa 8000 zł praca szpital Jelenia Góra
Prowork.PL
Jelenia Góra
2 d. temu
source : infoPraca

Klient ProworkPl Med, prywatny szpital i klinika zatrudni pielęgniarza / pielęgniarkę oddziałową ze specjalizacją chirurgiczną, operacyjną lub anestezjologiczną.

Planujesz relokację z UK do Polski? Pracuj w nowoczesnym szpitalu i zamieszkaj w dolnośląskim blisko natury! Zapewnione wsparcie w relokacji do pracy i atrakcyjny pakiet wynagrodzenia.

Rozpoczęcie pracy pilnie od listopad 2020. Aktualne oferty dla pielęgniarek zarejestruj się na www.prowork.pl i aplikuj na wybrane oferty.

Podaj swoje preferencje i oczekiwane warunki zatrudnienia - pomożemy Ci znaleźć zaufanego pracodawcę w prywatnym sektorze medycznym.

Klient ProworkPl, prywatny nowoczesny szpital Dolnośląskie ( Wrocław, Karpacz, Jelenia Góra) zatrudni Pielęgniarkę Oddziałową ze specjalizacją chirurgiczną, operacyjną lub anestezjologiczną.

Zatrudnienie pełny etat na podstawie umowy o pracę wynagrodzenie do negocjacji od 7000 - 8000 zł brutto lub stawka 45 - 55 zł brutto / godz umowa kontraktowa.

Ponadto pracodawca zapewnia pakiet pracowniczy prywatna opieka medyczna, pakiet rehabilitacyjny i pomoc w przypadku przeprowadzenia się z innego rejonu i zamieszkaniu w pobliżu szpitala.

Ponadto dostępne inne stanowiska dla pielęgniarek w tej lokalizacji : pielęgniarka odcinkowa, pielęgniarka operacyjna. Pracodawca zapewnia pracę zgodnie z nowoczesnymi procedurami i możliwość dalszego rozwoju i szkoleń zawodowych.

Szpital świadczy usługi dla prywatnych pacjentów z Polski i z zagranicy. Dogodna lokalizacja placówki w bezpośrednim otoczeniu natury, w tym Karpacz, Szklarska Poręba oraz atrakcyjne koszty zamieszkania są dodatkowym plusem.

Mile widziani kandydaci z doświadczeniem za granicą, którzy rozważają ponowne podjęcie pracy w Polsce! Podejmij pracę jako pielęgniarz / pielęgniarka w Polsce! Zamieszkaj w dolnośląskim i pracuj w prywatnym szpitalu! Podaj swoje preferencje i rozważ relokację i zamieszkanie ma południu Polski.

Warunki

Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat lub (do wyboru) kontrakt

Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat lub (do wyboru) kontrakt Wynagrodzenie od 7000 - 8000 zł brutto / miesiąc + płatne dodatkowe zlecenia lub 45 - 55 zł godz / brutto kontrakt

Bezpłatne szkolenia zawodowe dla pielęgniarek

Wsparcie pracodawcy w relokacji, w tym znalezienie zamieszkania, możliwość zatrudnienia dla członków rodziny np w administracji / inne stanowiska

Pakiet pracowniczy : prywatna opieka medyczna, pakiet rehabilitacyjny i inne świadczenia

Termin rozpoczęcia pracy - listopad 2020 lub do ustalenia indywidualnie

Procedura rekrutacyjna

W przypadku zainteresowania pracą jako pielęgniarz / pielęgniarka w prywatnym szpitalu woj dolnośląskie lub w innych rejonach w Polsce, zarejestruj się na www.

prowork.pl i dołącz swoje CV.

Aplikuj na aktualne oferty dla pielęgniarek / pielęgniarzy w Polsce i w Wielkiej Brytanii. Wybierz i negocjuj najlepszą ofertę i podpisz umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą.

Szukasz pracy jako pielęgniarz / pielęgniarka w Polsce czy w UK? Planujesz się przeprowadzić z rodziną do UK czy szukasz pracy w Polsce?

Skontaktuj się z ProworkPL, pomożemy Ci wybrać zaufanego pracodawcę i wynegocjować najlepsze stawki dla Ciebie!

O firmie

ProworkPL MED recruitment Warsaw, Poland. Profesjonalny dobór personelu medycznego. We recruit Doctors, Nurses and Care staff ul.

Warecka 8 / 46, 00-040 Warszawa, www.prowork.pl Wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia - certyfikat nr 9116 (www.

kraz.praca.gov.pl). Nie pobieramy żadnych opłat od osób starających się o pracę.

 • Wykształcenie kierunkowe - pielęgniarstwo oraz specjalizacja chirurgiczna, operacyjna lub anestezjologiczna
 • Min. 3 lata doświadczenia w kierowaniu zespołem pielęgniarskim lub opcjonalnie gotowość do podjęcia w pierwszym etapie pracy jako pielęgniarka na oddziale.
 • Gotowość do podjęcie stałej pracy w rejonie Wrocław- Karpacz-Jelenia Góra.
 • Znajomość angielskiego lub niemieckiego dodatkowym atutem
 • Doświadczenie pracy jako pielęgniarz / pielęgniarka w Wielkiej Brytanii / innych krajach EU mile widziane
 • Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku