Pracownik magazynowy - Legnica - Gniewomierz
Full Job
Legnica, Dolnośląskie
5 d. temu
source : Lento.pl
 • Agencja Pracy Full Job Polska (nr certyfikatu 13243) zatrudni pracowników magazynowych w Legnicy LSSE ( Gniewomierz) ZADANIA : Kompletowanie zamówień;
 • Rozkładanie promocji i wyprzedaży; Skanowanie i pakowanie wg obowiązujących zasad. Utrzymanie porządku, czystości i bezpieczeństwa w miejscu pracy WYMAGANIA : Odpowiedzialność i sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków;
 • Pełnoletność; Dyspozycyjność; OFERUJEMY : Zatrudnienie na podstawie umowę zlecenie; Pracę w systemie jednozmianowym od ok.

  7.30 15.30 ; Wynagrodzenie dwuskładnikowe : podstawa 2800 brutto + premia 10 % Zatrudnienie od czerwca na min. 3 miesiące z możliwością przedłużenia.

  W dokumentach aplikacyjnych prosimy o umieszczenie następującej klauzuli : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, potrzebnych w procesie rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn.

  29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)." "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez FULL JOB Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.

  K., FULL JOB POLSKA Sp. z o. o. oraz FULL JOB Sp. z o. o. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji." Administratorem danych jest FULL JOB Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.

  K., FULL JOB POLSKA Sp. z o. o. oraz FULL JOB Sp. z o. o. z siedzibą w Lublinie 20-023, ul. Fryderyka Chopina 33 / 1. Dane zbierane są wyłącznie dla potrzeb rekrutacji.

  Mają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r.

  Kodeks Pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne. W razie pytań prosimy o kontakt pod adresem email : iod(at)fulljob

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku