Monter - umowa o pracę!
KS Service sp. z o.o.
Zgierz, Polska
6 d. temu
source : Jobs.pl

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. - numer certyfikatu KRAZ 7254 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku : Monter

ZALEŻY NAM NA :

umiejętności odczytywania rysunku technicznego oraz schematu elektrycznego . Mile widziane jest wykształcenie zawodowe lub techniczne (z zakresu elektryki lub pokrewne).

Świetnie, jeśli posiadasz zdolności manualne.

PRACUJĄC Z NAMI, MOŻESZ LICZYĆ NA :

umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku. Proponujemy Ci solidne wynagrodzenie zasadnicze oraz 13-stą pensję.

Pracujemy od poniedziałku do piątku na dwie zmiany. Ponadto gwarantujemy Ci bezpłatny transport pracowniczy z Łodzi, Konstantynowa Łódzkiego, Poddębic, Pabianic, Zgierza i Ozorkowa.

Jeżeli będziesz chętny, to będziesz mógł również dołączyć do naszej prywatnej opieki medycznej . Na początku Twojej pracy zapewniamy Ci profesjonalne wdrożenie w obowiązki i wsparcie przełożonego.

ZAKRES TWOICH ZADAŃ :

odczytywanie rysunku technicznego oraz montaż zgodnie z obowiązującymi przepisami i instrukcjami.

DODATKOWE INFORMACJE

Zainteresowała Cię nasza oferta? Wyslij swoje CV! Więcej informacji pod numerem : 506 561 859 bądź email : b.golabek ksservice.pl

Aplikując na powyższą ofertę pracy, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencja Zatrudnienia KS Service Sp.

z o.o. (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000 oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO)).

Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że realizacja celu przetwarzania moich danych osobowych może wymagać udostępnienia ich innym podmiotom.

Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że podanie przeze mnie danych osobowych w celu ich przetwarzania jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie może uniemożliwić realizację celu przetwarzania.

Oświadczam również, że przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych, ich poprawiania oraz usuwania.

Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacyjnym i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych.

Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy nie klikaj na przycisk APLIKUJ"

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku