Psychoterapeuta poznawczo-behawioralny
Dolnośląskie Centrum Psychoterapii
Wrocław, PL
5 d. temu

Oferujemy

 • pracę w renomowanej i dynamicznie rozwijającej się firmie- miłą i przyjazną atmosferę pracy- atrakcyjne warunki wynagrodzenia- rozwój zawodowy
 • Oczekujemy

 • wykształcenie wyższe w obszarze psychologii,pedagogiki - świadectwa i certyfikaty potwierdzające ukończenie szkoły psychoterapeutycznej i szkoleń psychologicznych w obszarze terapii CBT- doświadczenie w prowadzeniu psychoterapii (minimum 4 lata)- komunikatywność, wysoki poziom umiejętności interpersonalnych- zdolności organizacyjne, obowiązkowość, skrupulatność- wysoka kultura osobista
 • Wymagane dokumenty

  Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie CV, listu motywacyjnego oraz innych dokumentów (skany) potwierdzających kwalifikacje i dorobek kandydata ( referencje, zestawienie tematów i godzin zrealizowanych szkoleń) na adres e-mailowy rekrutacja dcp.

  wroclaw.pl.Prosimy o podanie nr referencyjnego w tytule wiadomości DCP / 2018 / PSYCHOTERAPEUTA CBT

  Uwagi

  Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami. Wszystkim, którzy prześlą do nas swoje oferty pracy, zapewniamy całkowitą dyskrecję i poufność, zgodnie z ustawą z dnia 29.

  08.1997 o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133, poz. 883.

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku