Kierowca CE Lipsk, system 3/1, 2200€ netto
JobService
Lipsk, PL
‎14 godz. temu
source : FACHPRACA

Job Service (numer KRAZ 15034) jest polską firmą pośredniczącą w zatrudnianiu pracowników na terenie Niemiec. Oferujemy pracę w wielu branżach oraz zatrudnienie bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy, na niemieckiej umowie o pracę.

Wysyłamy pracowników jedynie do sprawdzonych niemieckich firm, negocjujemy dogodne warunki pracy oraz atrakcyjne wynagrodzenie.

Każda przedstawiona przez nas oferta charakteryzuje się odmiennymi cechami jak na przykład wymagane umiejętności, znajomość języka czy też miejsce zatrudnienia.

Ze względu na to, każdy znajdzie u nas odpowiadającą mu ofertę pracy Dla naszego niemieckiego Klienta poszukiwany jest : KIEROWCA CE Niemcy Miejsce pracy : Niemcy, okolice LipskaNr Ref.

KG / KS / 2020Wymagania : - aktualne prawo jazdy kat. C + E z kodem 95 i kartą kierowcy- minimum roczne doświadczenie na pojazdach kat.

C + E- komunikatywna znajomość języka niemieckiego- uczciwość, odpowiedzialność i zaangażowanie w powierzone zadania- chęć podjęcia współpracy długoterminowej od zarazOferujemy : - pracę w systemie 3 / 1 - pracę na nowoczesnych i komfortowych samochodach w ruchu dalekobieżnym- praca na otwartej naczepie z HDS (w razie potrzeby pracodawca może zorganizować szkolenie)- zatrudnienie u niemieckiego pracodawcy uwzględniające : stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, ubezpieczenie społeczne, możliwość zdobycia niemieckiej emerytury, płacę ustaloną na warunkach niemieckich, dodatki socjalne, - atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości około 2200€ netto!- pracodawca zapewnia zakwaterowanie w samochodzie oraz w pokoju na bazie- zdalną opiekę konsultanta mówiącego po polsku przez cały czas trwania kontraktuOsoby zainteresowane podjęciem pracy prosimy o kontakt telefoniczny pod nr tel.

500 700 104 lub przesłanie swojego aktualnego CV ze zdjęciem na adres : rekrutacja job-service.com.pl wpisując w tytule KG / KS / 2020.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.Więcej ofert pracy na stronie : www.job-service.com.

plProsimy o załączenie klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Job Service Mateusz Płaczek.

Więcej informacji dotyczących ochrony Państwa danych osobowych znajduje się na stronie internetowej : http : / / www.job-service.

com.pl / txt / polityka-cookies

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku