PIELĘGNIARZ / PIELĘGNIARKA
ESA International Recruitment ltd
Szczecin, Zachodniopomorskie
‎12 godz. temu
source : Lento.pl

PIELĘGNIARKA Od czerwca! Praca dla pielęgniarki w Domu Seniora 35 km od Berlina PIELĘGNIARKI - 35 km od BERLINA Nowoczesny Dom Opieki 35 km od Berlina zatrudni bezpośrednio pielęgniarki / pielęgniarzy ze znajomością języka niemieckiego na poziomie co najmniej A2 na umowę o pracę na niemieckich warunkach z wszystkimi świadczeniami emerytalnymi.

 • Umowa bezpośrednio z niemieckim pracodawcą. - Wynagrodzenie zasadnicze przed uznaniem dyplomu od 2200 2300 Euro brutto plus dodatki, po uznaniu dyplomu - 3000 Euro - 3400 Euro brutto plus dodatki za zmiany, niedziele, święta, premia roczna, itp.
 • Wynagrodzenie proponuje pracodawca na podstawie złożonych dokumentów podczas spotkania w placówce lub bezpośredniej rozmowy rekrutacyjnej (Skype, Whatsapp lub telefon).

 • okres próbny 6 miesięcy, następnie umowa na stałe Pierwsze miesiące pracy - możliwość zamieszkania w pokoju jedno-dwu - osobowym na terenie domu opieki (200-250 Euro / m-c) - pomoc we wszystkich formalnościach.
 • Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku