Elektryk pracownik techniczny UR
rekruter
Nowy Dwór Mazowiecki, Mazowieckie
5 d. temu
source : Lento.pl

Dla naszego Klienta, stabilnego producenta, który obecnie poszerza swoje struktury poszukujemy osób, które dołączą do zespołu i obejmą stanowisko : Pracownik techniczny zakładu elektryk Miejsce pracy : Nowy Dwór Mazowiecki Obowiązki : konserwacja i serwisowanie urządzeń peryferyjnych : agregaty prądotwórcze i chłodnicze, sprężarki, instalacje prowadzenie dokumentacji napraw przestrzeganie procedur BHP Oczekujemy : wykształcenia zawodowego technicznego z obszarów mechaniki, elektryki rocznego doświadczenia w pracy w strukturach działu utrzymaniu ruchu umiejętności czytania dokumentacji technicznej znajomości zagadnień z zakresu elektryki, hydrauliki, automatyki gotowości do pracy zmianowej uprawnienia elektryczne SEP do 1 KV Oferujemy : stabilne zatrudnienie w wymiarze etatu w oparciu o umowę o pracę pracę w systemie zmianowym 6.

00-14.00, 14.00-22.00 (z czasem firma planuje wdrożyć system IV- brygadowy, ruch ciągły) wynagrodzenie zasadnicze, dodatki wynikające z systemu pracy oraz premia miesięczna po okresie próbnym pakiet pozapłacowy (karta MultiSport, ubezpieczenie zdrowotne, prywatna opieka medyczna, inne) Osoby zainteresowane zapraszamy do skierowania swojego CV za pośrednictwem serwisu.

W nadsyłanych dokumentach należy umieścić klauzulę : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnego procesu rekrutacyjnego zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.

Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO).

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.

Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO)."

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku