Młodszy Technolog
HSH Chemie Sp. z o.o.
Poznań, wielkopolskie, Polska
‎22 godz. temu
source : Pracuj.pl

Miejsce pracy : Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Ścisła współpraca z technologiem oraz handlowcem w zakresie opracowywania nowych receptur i produktów zgodnie z wytycznymi (aplikacja chemii budowlanej)
  • Badanie aplikacyjne nowych receptur i proponowanie nowych rozwiązań
  • Dokonywanie modyfikacji składu surowców w trakcie testowania w laboratorium
  • Opracowywanie receptur startowych
  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej z przeprowadzonych badań / wykreowanych produktów
  • Ustalanie z klientami zamówień na próbki / realizacja wysyłki
  • Raportowanie wyników pracy
  • Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe chemiczne lub techniczno-inżynierskie (może być w trakcie nauki)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Obsługa urządzeń laboratoryjnych
  • Umiejętność organizacji pracy własnej oraz prowadzenia dokumentacji technicznej
  • Znajomość zagadnień technologicznych
  • Zdolność do analitycznego myślenia i pracy w zespole
  • Staranność / rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Zaangażowanie i wysoki poziom kultury osobistej
  • To oferujemy

  • Pracę z uwzględnieniem wysokich standardów w silnej i stabilnej organizacji
  • Zatrudnienie na umowę o pracę
  • System premiowy, pakiet medyczny, grupowe ubezpieczenie na życie oraz zakres świadczeń socjalnych
  • Profesjonalne wsparcie szkoleniowe w okresie wdrożenia
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i wysoki poziom kultury organizacyjnej oparty na szacunku
  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • owoce
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • HSH Chemie Sp. z o.o.

    Wiodący dystrybutor surowców chemicznych w Europie Środkowo-Wschodniej - Firma HSH Chemie Sp. z o.o. w Warszawie - poszukuje osoby na stanowisko : Młodszy Technolog.

    Miejsce - Poznań - Wielkopolskie Centrum Zaawansowanych Technologii

    Jesteś zainteresowany(a)? Nie czekaj - aplikuj już teraz : Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez HSH Chemie Sp.

    z o.o. z siedzibą w Warszawie (04-501) ul. Płowiecka 1 moich danych osobowych na potrzeby rekrutacji prowadzonej na stanowisko Młodszy Technolog zawartych w dokumentach aplikacyjnych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016r.

    w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

    Zgodnie art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (Dz.

    Urz. UE L 119 / 1 z 4.5.2016r.), dalej RODO, informujemy, że : 1.Administratorem Pani / Pana danych osobowych jest HSH Chemie Sp.

    z o.o. z siedzibą w Warszawie (04-501) ul. Płowiecka 1.2.Celem przetwarzania Pani / Pana danych osobowych jest realizacja przez Administratora procesu rekrutacji, w którym bierze Pani / Pan udział.

    3.Pani / Pana dane osobowe w zakresie wskazanym w przepisach Kodeksu pracy (art. 22 1 par. 1) będą przetwarzane w celu przeprowadzenia obecnego procesu rekrutacji (art.

    6 ust. 1 lit. b i c RODO), natomiast pozostałe dane na podstawie zgody (art. 6 ust. 1 lit. a RODO).4.Pani / Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do przeprowadzenia rekrutacji i po tym okresie nie będą nadal przetwarzane.

    5.Ma Pani / Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych, a także prawo do : a.żądania od Administratora sprostowania swoich danych osobowych, ich usunięcia lub ograniczenia przetwarzania,b.

    wydania kopii danych osobowych przetwarzanych przez Administratora i ich przenoszenia, c.wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,d.

    cofnięcia w dowolnym momencie zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych, przy czym cofnięcie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem o ile podstawą prawną przetwarzania jest zgoda podmiotu danych.

    6.W sytuacji, gdy uzna Pani / Pan, że przetwarzanie podanych danych osobowych narusza przepisy RODO posiada Pan / Pani prawo do wniesienie skargi do organu nadzorczego w Polsce Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

    7.Podanie przez Panią / Pana danych osobowych jest dobrowolne. Konsekwencją odmowy podania danych osobowych jest nieuwzględnienie w procesie rekrutacji Pani / Pana kandydatury na aplikowane stanowisko.

    8.Pani / Pana dane osobowe mogą być przekazywane pracownikom Administratora oraz innym podmiotom na podstawie stosownych upoważnień lub zawartych umów.

    9.Pani / Pana dane osobowe, w związku z prowadzoną rekrutacją, nie będą przekazywane do krajów spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego.