Pracownik obsługi monitoringu
Solid Security
Poznań, Wielkopolskie
5 d. temu
source : Lento.pl

Pracuj u lidera ochrony osób i mienia w Polsce. Solid Security to firma z polskim kapitałem, obecna na rynku już od prawie 20 lat.

Swoim klientom zapewniamy najwyższą jakość usług, a naszym pracownikom - bezpieczeństwo i stabilność zatrudnienia oraz pracę w zespole, w którym dbamy o partnerskie relacje.

Dołącz do nas jako : Pracownik obsługi monitoringu Na tym stanowisku będziesz dbać o : - bezpieczeństwo pracowników i klientów na terenie wyznaczonego obiektu, między innymi poprzez obsługę monitoringu oraz dokonywanie obchodów po sklepie, - ochronę mienia wyznaczonego obiektu, - przestrzeganie procedur i wypełnianie dokumentacji służbowej.

W zamian za Twoje zaangażowanie zapewnimy Ci : - współpracę w oparciu o umowę zlecenie z pełnym ubezpieczeniem, - wynagrodzenie na poziomie 17 zł brutto / h, - pracę w wybranej przez Ciebie lokalizacji, - szkolenie przygotowujące do wykonywania pracy na tym stanowisku, - stabilne zatrudnienie, - realne możliwości rozwoju w strukturach firmy, - życzliwych kolegów z pracy : ) Jesteś idealnym kandydatem jeśli : - jesteś osobą niekaraną i pełnoletnią, - potrafisz obsługiwać komputer w podstawowym zakresie, - lubisz wykonywać powierzone Ci zadania z sumiennością.

Mile widziane są również osoby posiadające status emeryta, rencisty lub z orzeczeniem o niepełnosprawności. Nie wiesz czy to praca dla Ciebie?

Boisz się, że sobie nie poradzisz? Napisz do mnie - porozmawiajmy. Nie masz wątpliwości? Nie czekaj, APLIKUJ!

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku