Elektromechanik
ManpowerGroup Sp. z o.o.
Stefanowo
5 d. temu
source : infoPraca

Oferta :

  • Umowa o pracę
  • Pakiet benefitów (w tym prywatne ubezpieczenie medyczne Enel-Med, dofinansowanie posiłków, transport z okolicznych miejscowości)
  • Praca w międzynarodowym środowisku nad innowacyjnymi rozwiązaniami technicznymi
  • Możliwość rozwoju zawodowego w firmie będącej światowym liderem o ugruntowanej pozycji
  • Ciekawa, pełna wyzwań praca w zespole
  • Wymagania :

  • Wykształcenie techniczne o profilu elektromechanik / mechanik / elektryk / automatyk
  • Min. 2 lata doświadczenia w zawodzie jako elektromechanik / mechanik / elektryk
  • Praktyczna znajomość technologii napraw maszyn i urządzeń
  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym
  • Uprawnienie SEP do 1 kV
  • Podstawowa znajomość napędów i serwonapędów
  • Znajomość diagnozowania i programowania sterowników SIEMENS, OMRON - będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość GMP
  • Umiejętność obsługi komputera
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Orientacja na realizację celów
  • Zadania :

  • Zapewnienie sprawności maszyn i urządzeń pod względem elektrycznym i mechanicznym na wszystkich wydziałach produkcyjnych
  • Dokonywanie pomiarów, przeglądów, napraw i konserwacji maszyn i urządzeń
  • Wykonywanie okresowych konserwacji i przeglądów maszyn i urządzeń
  • Analiza przyczyn awarii oraz podejmowanie działań prewencyjnych w celu ich eliminacji
  • Wykrywanie i usuwanie usterek oraz awarii elektrycznych / mechanicznych maszyn
  • Obsługa programu CMMS oraz przetwarzanie przypisanych zgłoszeń poprzez prowadzenie pełnej dokumentacji z podejmowanych działań
  • Generowanie zapotrzebowań zakupowych na części zamienne
  • Zgłoś tę pracę