Sprzątacz-ka obszarów biurowo-socjalnych
HS Multiservices Sp. z o.o.
Bielsko-Biała, Śląskie
2 d. temu
source : Lento.pl

Miejsce pracy : Bielsko-Biała (Centrum) Zainteresowanych pracą proszę o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 728 880 978.

Zatrudnię do sprzątania obszarów biurowo-socjalnych w różnym wymiarze godzin (4 lub 6 godzin dziennie) na umowę zlecenie w centrum Bielska-Białej (praca dorywcza na zastępstwo).

Mile widziani emeryci i studenci. Prosimy o zamieszczenie zgody na wykorzystanie danych osobowych w procesie rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych (Dz.

U. 133 poz. 883). Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, dla potrzeb niezbędnych do realizacji bieżących i przyszłych procesów rekrutacyjnych, zgodnie z przepisami ustawy z 29.

08.1997 o ochronie danych osobowych (tekst jednolity : Dz. U. z 2016 r., nr 0, poz. 922). Informujemy, że : podane dane osobowe będą przetwarzane w bieżącym procesie rekrutacji.

a za zgodą kandydata także w przyszłych) przez HS Multiservices Sp. z o.o., który jest administratorem tych danych; kandydaci mają prawo przeglądania swoich danych i ich poprawiania

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku