Pracownik sezonowy (szkółka roślin)
Link2europe sp. z o.o.
Lublin, PL
3 d. temu
source : Europa.jobs

Link2europe Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to polsko-belgijska agencja rekrutacyjna, która już od ponad 12 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie w Belgii.

Dzięki indywidualnemu podejściu do kandydatów oraz osobistemu zaangażowaniu, nasz zespół może dokładnie spełniać wymagania pracowników i pracodawców.

Nasze doświadczenie i liczba zrealizowanych projektów, gwarantują jakość świadczonych usług. Dla naszego Klienta - belgijskiej szkółki drzew, krzewów i roślin mieszczącej się w rejonie Bruggi - poszukujemy osób chętnych podjąć pracę na stanowisku : Pracownik sezonowy (szkółka roślin) Miejsce pracy : Maldegem (Oost-Vlaanderen), Belgia Opis stanowiska : praca w szkółce drzewek, krzewów i roślin zbieranie mechanicznie ściętych roślin i gałęzi w wiązki i transport ich do magazynu ręczne sortowanie gałęzi i roślin na terenie magazynu nawet do 48 godzin pracy w tygodniu praca przez 6 dni w tygodniu (w sobotę 4 godziny pracy) Wymagania : doświadczenie w pracy z roślinami będzie dodatkowym atutem gotowość do ciężkiej pracy fizycznej podstawowa znajomość j.

angielskiego Oferujemy : zatrudnienie na belgijskich warunkach - system plukkaarten. stawkę : 11,25 € brutto / h (ok. 10€ netto / h) wynagrodzenie wypłacane tygodniowo zakwaterowanie opłacane przez pracownika 50€ / tydzień do 48 h pracy tygodniowo.

szkolenie przyuczające do wykonywania pracy na w / w stanowisku. opiekę polskiego koordynatora. możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia zdrowotnego - 7,5 euro miesięcznie.

Dodatkowe informacje : REKOMENDACJA kandydata - za pośrednictwem tego systemu, możesz polecić nam do pracy swoich znajomych i dzięki temu zarobić od 250 do 500 zł!!! (więcej szczegółów na naszej stronie internetowej w zakładce Oferty pracy / Poleć pracownika).

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku