Fullstack Java + Angular Developer
devoteam
Poland
4 d. temu

Opis stanowiska

  • Rozwój nowych projektów
  • Rozwój aplikacji w Java 8 + Angular 2+ w oparciu o dostarczoną specyfikację
  • Dbanie o dobrą jakość kodu i zgodność ze standardami obowiązującymi w firmie
  • Różnorodność projektowa
  • Dbałość o wysoką wydajność funkcjonalności
  • Współpraca z innymi programistami, analitykami
  • Kwalifikacje

    doświadczenie na podobnym stanowisku

    znajomość Java 8, Hibernate, Spring, JS, jQuery, Angular 2+

    znajomość relacyjnych baz danych

    mile widziane doświadczenie w tworzeniu projektu end-to-end

    Opis firmy

    At Devoteam, we deliver innovative technology consulting for business.

    We are 6,700 professionals dedicated to ensuring our clients win their digital battles.

    We are always looking for people who are passionate about creating innovative, value-added solutions that are tailor-made for our customers.

    Come and join our 35 nationalities spread across 20 countries in EMEA!

    Dodatkowe informacje

    Kursy języka angielskiego

    Fundusz kulturalny

    Dofinansowanie do wypoczynku

    Umowa o Pracę lub B2B

    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych