Operator turbiny
Destylacje
Stawiszyn, Wielkopolskie
6 d. temu
source : Lento.pl

Firma Destylacje Wawrzyniak zatrudni do swojego oddziału w Zbiersku operatora turbiny. Główne zadania : - przygotowanie kotłów parowych, turbin parowych i innych urządzeń energetycznych do eksploatacji - nadzór i obsługa kotłów i zabezpieczanie ich na okres postoju - dokonywanie bieżących przeglądów i remontów urządzeń elektrociepłowni Nasze oczekiwania : - mile widziane wykształcenie średnie techniczne lub zasadnicze zawodowe (energetyka cieplna, elektromechanika, mechanika) - mile widziane doświadczenie w pracy w elektrociepłowni lub w sieciach ciepłowniczych oraz uprawnienia do dozoru i eksploatacji kotłów parowych - uczciwość, sumienność, dyspozycyjność - umiejętność samodzielnej pracy - chęć rozwoju zawodowego Oferujemy : - zatrudnienie na podstawie umowy o pracę - atrakcyjne wynagrodzenie ,, Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Grupę AWW Sp.

z o. o. Sp. k. z siedzibą w Niedźwiadach zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz.

U. z 2014r. poz. 1182,1662) ’.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku