Handlowiec
Marken Systemy Antywirusowe
Sopot
5 d. temu
source : infoPraca

GŁÓWNE ZADANIA :

  • Sprzedaż systemów antywirusowych marki Bitdefender
  • Obsługa klientów biznesowych oraz indywidualnych
  • Pozyskiwanie nowych klientów
  • Budowanie długotrwałych relacji z nowymi i obecnymi klientami
  • NASZE OCZEKIWANIA WOBEC KANDYDATA :

  • Wykształcenie min. Średnie (mile widziane informatyczne)
  • Zdolności handlowe
  • Wysoka kultura osobista oraz łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Umiejętność zarządzania własnym czasem i organizacji pracy
  • Nastawienie na osiągniecie wyznaczonego celu
  • Silna motywacja
  • Mile widziane : znajomość rynku programów antywirusowych, doświadczenie na podobnych stanowiskach, znajomość języków obcych.
  • OFERUJEMY :

  • Pracę w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę stacjonarną w biurze w centrum Gdyni
  • Stałe wynagrodzenie oraz system prowizyjny powiązany z osiąganymi wynikami
  • Pracę w firmie o ugruntowanej 20-letniej pozycji na rynku
  • Wewnętrzne szkolenia produktowe i handlowe
  • Zdobycie kontaktów, wiedzy i doświadczenia z obszaru sieci i bezpieczeństwa IT
  • Możliwość awansu w strukturach firmy
  • Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16
  • Nie zwlekaj! Aplikuj już dziś!