Automatyk
Adecco Poland Sp. z o.o.
Poznań, wielkopolskie
3 d. temu
source : FACHPRACA

Oferta

Dla naszego klienta, firmy produkcyjnej z branży medycznej o skandynawskim kapitale zlokalizowanej na obrzeżach Poznania poszukujemy kandydatów na stanowisko :

Automatyk

Miejsce pracy : Poznań

Opis stanowiska :

  • Ok. 70% czasu pracy : prewencja tj. wykonywanie bieżących napraw, konserwacji, analiz bezpieczeństwa parku maszyn, utrzymanie w ruchu maszyn i urządzeń pod kątem automatyki, planowanie przeglądów prewencyjnych, diagnozowanie i usuwanie usterek i analiza ich przyczyn, programowanie, prowadzenie DTR, okresowe przeglądy i naprawy maszyn,
  • Ok. 30% czasu pracy : uczestnictwo w projektach związanych z rozwojem automatyzacji produkcji, modernizacją stanowisk, współpraca z innymi działami (głównie R&D) oraz zewnętrznymi firmami serwisowymi przy wdrażaniu nowych rozwiązań, praca "za biurkiem" - np.
  • projektowanie szaf sterowniczych i schematów w aplikacjach CAD.

    Wymagania Pracodawcy :

  • Wykształcenie wyższe (automatyka, robotyka, elektryka, mechatronika, mechanika i budowa maszyn lub pokrewne),
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w pracy w dziale utrzymania ruchu - min. 2 lata,
  • Doświadczenie w diagnozie i usuwaniu usterek w maszynach opartych na PLC oraz HMI, a także programowaniu systemów napędowych,
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej, rozumienia schematów elektrycznych, a także rysowania schematów w systemach CAD - mile widziane,
  • Uprawnienia SEP do 1 kV będą dodatkowym atutem,
  • Dyspozycyjność do pracy w 2-zmianowym systemie czasu pracy (tydzień / tydzień).
  • Pracodawca oferuje :

  • Stabilne zatrudnienie w ramach pełnoetatowej umowy o pracę stałą bezpośrednio u Pracodawcy - dużej, międzynarodowej organizacji,
  • Pracę od poniedziałku do piątku w grafiku na 2 zmiany (bez nocek i weekendów),
  • Pracę w dużym, zaangażowanym zespole z dużym stażem (po kilku specjalistów UR na zmianie), w dużym parku maszynowym, z szerokim wachlarzem maszyn,
  • Uczestnictwo w ciekawych projektach związanych z rozbudową i modernizacją zakładu w obszarze automatyzacji,
  • Pracę w komfortowych warunkach - czystą produkcję, optymalną temperaturę, bez głośnych dźwięków czy uciążliwych zapachów,
  • Konkurencyjne wynagrodzenie,
  • Atrakcyjne benefity pozapłacowe,
  • Bogaty pakiet szkoleniowy,
  • Przemyślany proces wdrożenia.
  • Oferta dotyczy pracy stałej bezpośrednio u pracodawcy. Rekrutacja odbywa się zdalnie.