Elektryk / Elektromonter - praca w Toruniu
Fair Personal
Toruń, Kujawsko-pomorskie
1 d. temu
source : Lento.pl

Agencja Pracy Tymczasowej FAIR Personal + Kwalifikacje Sp. z o. o. wpisana do KRZ pod numerem : 15841. Fair Personal skupia się głównie na człowieku.

Jako certyfikowana firma zajmująca się obsługa personelu, polegamy na uczciwości, jakości i zrównoważonym rozwoju. Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy pracowników na stanowisko : Elektryk / Elektromonter - praca w Toruniu Obowiązki : - Podłączenie instalacji elektrycznej na budowach.

Wymagania : - Doświadczenie w pracy jako elektryk / elektromonter mile widziane, - Wykształcenie zawodowe lub techniczne (elektryk, elektromonter, elektronik itp.

Rzetelność i chęć do pracy. Oferujemy : - Umowę o pracę tymczasową na cały etat, - Stabilną pracę na długi okres czasu, - Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia zawodowego, - Pracę od zaraz w Toruniu.

Osoby zainteresowane proszone są o przesyłanie CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji lub o kontakt z biurem FAIR tel.

56 644 76 90 . Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r.

informuję, że : 1. Administratorem Pani / Pana danych osobowych jest Fair Personal + Kwalifikacje Sp. z o. o. , Toruń 87 100, przy ul.

Mostowej 13 / 1 2. Pani / Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu gromadzenia, przechowywania, udostępniania i usuwania w związku z realizacją obowiązków wynikających z łączących mnie z Panią / Panem umów, przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego lub działań zmierzających do zawarcia umowy, na podstawie art.

6 ust. 1 pkt a, b, c, d ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. 3. Odbiorcą Pani / Pana danych osobowych będą sądy, organy administracji publicznej, osoby fizyczne i prawne, którym udostępnienie danych jest konieczne dla realizacji zawartej umowy lub wykonania działań zmierzających do jej zawarcia.

4. Państwa dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego. 5. Pani / Pana dane będą przechowywane przez okres realizacji zlecenia, przeprowadzenia rekrutacji, trwania negocjacji i rozmów w sprawie będącej przedmiotem wymiany korespondencji oraz w okresie 3 lat od dnia zakończenia realizacji zlecenia, przeprowadzenia rekrutacji, trwania tych negocjacji i rozmów.

Nie dotyczy to okresów przechowywania tych danych ustalonych obowiązującymi przepisami prawa. 6. Posiada Pani / Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (o ile przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano zgody przed jej cofnięciem.

7. Ma Pani / Pan prawo wniesienia skargi do GIODO, gdy uzna Pani / Pan, iż przetwarzanie Pani / Pana danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

8. Podanie przez Panią / Pana danych osobowych jest dobrowolne, jednak jednocześnie stanowi ono warunek umowny lub warunek zawarcia umowy lub prowadzenia dalszej korespondencji w określonej sprawie.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku