Magister farmacji - Lubin
Apteka
Lubin, Dolnośląskie
1 d. temu
source : Lento.pl

Jesteś ambitny i pracowity? Szukasz nowych wyzwań i rozwoju? Sieć aptek o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni magistra farmacji do apteki w Lubinie.

Kładziemy duży nacisk zdobywanie wiedzy, rozwój i zapewniamy dostępność do ciekawych i innowacyjnych rozwiązań w pracy z pacjentem.

Zależy nam na stworzeniu przyjaznej atmosfery pracy w zespole. Jesteś zainteresowany? Prześlij CV za pomocą serwisu. Obowiązki - Sprzedaż leków oraz wykonywanie leków recepturowych, - Informowanie pacjentów o działaniu i dawkowaniu leków, - Realizacja planów sprzedażowych, - Budowanie trwałych relacji z pacjentami, Wymagania - Wykształcenie wyższe farmaceutyczne - Dobra organizacja pracy, przedsiębiorczość - Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne - Zaangażowanie - Odpowiedzialność Oferujemy - Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę - Możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobywania wiedzy i umiejętności w zakresie opieki farmaceutycznej - Atrakcyjne warunki finansowe i motywujący system premiowy - Praca od poniedziałku do soboty

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku