Pracownik magazynowy w centrum logistyki [rekrutacja online]
Randstad Polska Sp. z o.o.
Sady, wielkopolskie, Polska
1 d. temu
source : Praca

Pracuj w centrum logistykiz Randstad - autoryzowanym partnerem rekrutacyjnym. Rekrutacja na stanowisko pracownik magazynowy ds.

logistycznych w Sadach. Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie, bezpłatny transport, miłą atmosferę pracy i liczne benefity socjalne.

Praca w niepełnym wymiarze czasu weekendy lub w tygodniu.

Zainteresowany? Spotkaj się z naszym konsultantem online, sprawdź co możemy Ci zaoferować i zdobądź nową pracę bez wychodzenia z domu!

Zdrowie i bezpieczeństwo są naszym priorytetem - wspólnie z dbamy o to by Twoja praca była bezpieczna.

oferujemy

  • stawkę 20 zł / godz. brutto + premię miesięczną 15%
  • pracę w niepełnym wymiarze - system weekendowy lub grafik poniedziałek-wtorek / czwartek-piątek
  • umowę o pracę tymczasową (składkę ZUS + płatne urlopy)
  • pakiet RANDSTAD PLUS a w nim : karta sportowa (OK System), pakiet medyczny (Medicover) oraz rabaty do 50% w wybranych sklepach!
  • możliwość długofalowej współpracy oraz awansu zawodowego
  • bezpłatny dojazd autobusem pracowniczym u nas to pracodawca dba o to, by jego pracownicy dotarli do firmy na czas, na różne zmiany
  • ciepły, smaczny obiad za 1 zł
  • zadania

  • rozkładanie towarów na półki magazynu
  • załadunek i rozładunek przesyłek
  • kompletowanie, pakowanie i przygotowywanie towaru do wysyłki
  • praca przy użyciu skanera ręcznego
  • oczekujemy

  • gotowości i zdolności do pracy w trybie zmianowym - na zmianie dziennej i nocnej
  • braku przeciwwskazań do stania / chodzenia przez 10 godzin
  • sumienności i skrupulatności w wykonywaniu obowiązków
  • przestrzegania zasad i wewnętrznych regulaminów pracy
  • Zgłoś tę pracę