OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO (NIEMCY/Landshut) – Praca na stałe
Walter Fach Kraft Personal GmbH
Wrocław, Dolnośląskie
2 d. temu
source : Lento.pl

Walter-Fach-Kraft Personal GmbH, niemiecki pracodawca z 22-letnim stażem, zatrudniający pracowników na terenie Niemiec i Austrii.

Gwarantujący niemiecką umowę o pracę i dostęp do wszelkich świadczeń socjalnych. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko : OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO miejsce pracy : Niemcy / Landshut Zakres Twoich obowiązków : - obsługa wózków widłowych, - praca w systemie 3 zmianowym.

Wymagania : - aktualne uprawnienia do pracy na wózku widłowym, - znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym.

Oferujemy : 1. Stałą niemiecką umowę o prace. 2. Opłacone mieszkanie w dogodnej lokalizacji. 3. Premię za każdy przepracowany miesiąc w wysokości 100 €.

4. Ubezpieczenie socjalne oraz zdrowotne. 5. Płatne urlopy i premie świąteczne. 6. Możliwość otrzymania zaliczki już po pierwszym przepracowanym tygodniu.

7. Terminowe i atrakcyjne wynagrodzenie. 8. Pomoc w zaaklimatyzowaniu się w nowym miejscu pracy oraz gwarancję zakwaterowania.

9. Kompletna pomoc w załatwieniu spraw urzędowych (zameldowaniu, uzyskaniu korzystnej klasy podatkowej, kindergeldu). 10.

Łatwy dojazd do miejsca pracy oraz pomoc przy organizacji wyjazdu do Niemiec. 11. Pracę w stabilnej firmie o europejskim zasięgu.

 • oraz wiele więcej. Wysoka podstawa, atrakcyjne dodatki godzinowe i komfortowe mieszkanie, a to wszystko na długoterminowej umowie o pracę - brzmi dobrze?
 • Wyślij CV na adres : lub dzwoń pod numer tel. : +48 713666081 Wszystkie oznaczenia są skierowane do obu płci. Prosimy o dodanie klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

  w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO).

  Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia.

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku