Junior Accountant
Hays Response
Warszawa, PL
3 d. temu
source : FACHPRACA

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży motoryzacyjnej, poszukujemy kandydatów na stanowisko :

Junior Accountant

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za księgowanie oraz rozliczanie wyciągów bankowych, wprowadzanie przelewów oraz rozliczanie wpłat za polisy.

Ponadto do obowiązków Młodszego Księgowego będzie należało wystawianie faktur sprzedaży w systemie, uzgodnienia kont refaktur oraz rozliczanie delegacji pracowników jak również księgowanie dokumentów kasowych.

Idealny kandydat powinien wyróżniać się doświadczeniem zawodowym na podobnym stanowisku oraz komunikatywną znajomością języka angielskiego jak również dobrą znajomością pakietu MS Office, w szczególności programu Excel.

Poszukujemy kandydatów, którzy są otwarci na poszerzanie swoich kompetencji merytorycznych, są osobami skrupulatnymi, rzetelnymi oraz samodzielnymi.

Oferujemy zatrudnienie na podstawie umowy o pracę za naszym pośrednictwem na około 18 miesięcy, możliwość rozwijania się w strukturach firmy jak również atrakcyjne wynagrodzenie oraz możliwość skorzystania z pakietu benefitów.

Lokalizacja : Warszawa (Ursynów)

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku