Office Assistant
People Sp. z o.o.
Warszawa, Polska
6 d. temu

Aktualnie dla naszego Klienta - unikatowej organizacji z zasięgiem międzynarodowym poszukujemy :

Lokalizacja : Warszawa

Zakres obowiązków :

  • Witanie i obsługa gości
  • Przyjowanie oraz wydawanie korespondencji
  • Organizowanie rezerwacji sal konferencyjnych
  • Archwizacja dokumentów
  • Dbanie o prawidłowy przepływ informacji
  • Zapewnienie wsparcia administracyjnego i biurowego
  • Wykonywanie zadań na bieżąco się pojawiających
  • Wymagania :

  • Biegła znajomość języka polskiego oraz angielskiego
  • Dobra znajomość pakietu MS Office - w szczególności Excel
  • Mile widziane wykształcenie wyższe
  • Umiejetność pracy pod presją czasu
  • Otwartość, komunikatywność, miłe usposobienie
  • Oferta :

  • Szansa na rozwój kariery w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Stabilna formę zatrudnienia (umowa o pracę)
  • Praca na pełen etat
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + pakiet benefitów
  • Lokalizacja : Warszawa
  • Zgłoś tę pracę