Pracownik budowlany ze znajomością j. francuskiego
Link2europe sp. z o.o.
Gdansk, PL
2 d. temu
source : Europa.jobs

Link2europe Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to polsko-belgijska agencja rekrutacyjna, która już od ponad 12 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie w Belgii.

Dzięki indywidualnemu podejściu do kandydatów oraz osobistemu zaangażowaniu, nasz zespół może dokładnie spełniać wymagania pracowników i pracodawców.

Nasze doświadczenie i liczba zrealizowanych projektów, gwarantują jakość świadczonych usług. Dla naszego Klienta - firmy zajmującej się produkcją i montażem bram ogrodowych i wiat garażowych - poszukujemy osób chętnych podjąć pracę na stanowisku : Pracownik budowlany ze znajomością języka francuskiego Miejsce pracy : Breendonk, Belgia Opis stanowiska : instalowanie bram ogrodowych (bramy pojedyncze, podwójne i przesuwne).

przygotowanie terenu do instalacji, zalewanie dziury betonem, przytwierdzenie skrzynki do ściany. praca w 2-osobowym zespole.

praca w terenie. Wymagania : doświadczenie w wykonywaniu prac ziemnych / robót drogowych / prac ogrodniczych. komunikatywna znajomość języka francuskiego.

prawo jazdy kat. B. chęć nauki języka niderlandzkiego. gotowość do wykonywania pracy na zewnątrz w różnych warunkach atmosferycznych.

Oferujemy : zatrudnienie długoterminowe na belgijskich warunkach. stawkę : 13,00-14,50 € brutto / h (stawka zależna od doświadczenia, wynagrodzenie wypłacane tygodniowo).

dodatek wakacyjny - w skali przepracowanego roku wyniesie ok. 3945 € brutto (15,38 % rocznych zarobków brutto). premię roczną - w skali przepracowanego roku wyniesie ok.

2130 € brutto (8,33 % rocznych zarobków brutto) pod warunkiem przepracowania minimum 65 dni w okresie od lipca bieżącego roku do czerwca kolejnego.

gwarantowane 38 h pracy tygodniowo (sporadycznie, możliwość nadgodzin - płatne 150%). pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem.

opiekę polskiego koordynatora. możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania - 80 € / tydzień. możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia zdrowotnego - 7,5 euro miesięcznie.

dofinansowanie do dojazdów do pracy. płatne święta. pomoc w uzyskaniu belgijskiego zasiłku rodzinnego. termin wyjazdu ustalany indywidualnie z kandydatem! Dodatkowe informacje : Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli o treści : Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Link2europe sp.

z o.o. z siedzibą w Opolu moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27.

04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych)".

Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, że administratorem danych osobowych, będzie Link2europe z siedzibą przy ul. Krawieckiej 7 / 4 w Opolu.

CV bez klauzuli nie będą brane pod uwagę! REKOMENDACJA kandydata - za pośrednictwem tego systemu, możesz polecić nam do pracy swoich znajomych i dzięki temu zarobić 250 do 500 zł!!! (więcej szczegółów na naszej stronie internetowej w zakładce Oferty pracy / Poleć pracownika).

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku