Kosmetolog
MENARD
Warszawa, Mazowieckie
‎16 godz. temu
source : Lento.pl

INSTYTUT KOSMETYCZNY MARKI MENARD POSZUKUJE OSOBY DO PRACY NA STANOWISKU : KOSMETOLOG Wymagania wykształcenie minimum średnie kierunkowe, min.

dwuletnie doświadczenie na stanowisku kosmetologa, znajomość branży usług kosmetycznych m.in. trendy, technologie kosmetyczne, doświadczenie w pracy z urządzeniami, wysoka kultura osobista, zaangażowanie, umiejętność budowania długotrwałych relacji z klientami, komunikatywność, kreatywność, inicjatywa i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań, sumienność, Oferujemy pakiet szkoleń wdrażających możliwość rozwoju, kreatywne środowisko pracy, wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i kwalifikacji elastyczny grafik.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji na adres mailowy : oraz zamieszczenie klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.

08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182). Jednocześnie oświadczam, że zostałem / am poinformowany / a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku