dam prace
KKM Katarzyna Kirchner McDonalds
Brześć Kujawski, Kujawsko-pomorskie
1 d. temu
source : Lento.pl

Restauracja McDonald's w Machnaczu A1Północ, kierunek Gdańsk. Zatrudni pracowników do powstającej restauracji na stanowisko : Pracownik restauracji, pracownik zmiany nocnej i osoby do spraw personalnych.

Oferujemy : - umowę o pracę - praca w nowo powstającym zespole - system premiowy dla pracowników - szerokie perspektywy rozwoju z możliwością awansu -

możliwość pracy na różnych stanowiskach - elastyczne godziny pracy dostosowane do dyspozycyjności - atrakcyjne wynagrodzenie brutto po okresie próbnym od 2250 zł.

 • oferujemy również możliwość dowozu do pracyW CV prosimy o dopisanie klauzuli : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.
 • 08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity : Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)".

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku