Konsultant ds. Integracji i Utrzymania Aplikacji (Remote)
Kingit
Centrum, Poznań
2 d. temu
source : SOLID.Jobs

Czym będziesz się zajmować?

Poszukujemy osoby na stanowisko Konsultanta ds. Integracji i Utrzymania Aplikacji dla jednego z wiodących producentów aut na świecie.

W skład firmy wchodzi dziesięć marek, a ich oferta samochodów osobowych obejmuje zarówno auta małe, jak i luksusowe. Firma zatrudnia 662 600 pracowników na świecie i sprzedaje swoje samochody w 153 krajach.

Zakres obowiązków :

  • Dostarczanie rozwiązań problemów zgłaszanych przez użytkowników w zakresie funkcjonowania środowiska Salesforce wraz z dostawcami
  • Wsparcie użytkowników końcowych w zakresie środowiska Salesforce
  • Zapewnienie ciągłości i integralności przepływu danych pomiędzy Salesforce, a innymi systemami IT
  • Współpraca z zespołami projektowymi w obszarze implementacji nowych rozwiązań i funkcjonalności, koordynowanie prac związanych z implementacją nowych integracji w obszarze Salesforce
  • Analiza nowych Releasów oraz Feature Retirement w zakresie ich wpływu na istniejące rozwiązania
  • Współpraca z dostawcami oprogramowania wchodzącego w zakres dostarczanej usługi utrzymania
  • Współpraca z zespołami wsparcia użytkowników
  • Uczestnictwo w międzynarodowym projekcie z możliwością zdobycia doświadczenia w tworzeniu nowych rozwiązań opartych o Salesforce
  • Oczekiwania :

  • Doświadczenie w obszarze integracji w oparciu o API i szynę usług
  • Znajomość platformy Salesforce, mile widziana znajomość Salesforce Lightning
  • Praktyczne doświadczenie we wdrażaniu przynajmniej jednego z produktów Salesforce (SalesCloud, MarketingCloud)
  • Znajomość środowiska Microsoft SQL Server oraz języka Transact SQL
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Mile widziane certyfikat Salesforce Administrator, Platform App Builder lub Platform Developer I oraz wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
  • Ofe rujemy :

  • Wynagrodzenie na poziomie 13500-15000 PLN netto na umówię B2B + 26 dni płatnego urlopu
  • Pracę w 100% zdalną lub stacjonarną / hybrydową z biura w Poznaniu
  • Pracę z pasjonatami motoryzacji w międzynarodowej organizacji
  • Czego wymagamy?

    2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

    Znajomości :
  • Salesforce
  • Mile widziane :
  • SQL Server
  • Języki :
  • Polski
  • Angielski
  • Jakie warunki i benefity otrzymasz?

  • 13000-15000 PLN miesięcznie
  • B2B - Elastyczne godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna : Możliwa w całości
  • Kim jesteśmy?

    Kingit to innowacyjna agencja rekrutacyjna w branży IT, która koncentruje się na indywidualnych potrzebach klientów i kandydatów.

    Wiedza oraz doświadczenie naszych konsultantów pozwalają łączyć potrzeby firm z oczekiwaniami specjalistów. Wierzymy, że sukces tkwi w relacjach popartych wiedzą i doświadczeniem.