Analityk (Intelligent Automation)
Ernst & Young AG
Warszawa, Poland
9 d. temu

Jesteś zainteresowany nowymi technologiami? Chcesz wspierać liderów Działu Doradztwa Biznesowego w optymalizacji i automatyzacji procesów?

Dołącz do naszego zespołu Intelligent Automation. Do naszego biura w Warszawie poszukujemy Analityka (Intelligent Automation).

Twoje główne zadania :

  • Współpraca z konsultantami biznesowymi podczas analizy procesów biznesowych klientów oraz identyfikacja potencjału automatyzacji procesów
  • Projektowanie i realizacja automatyzacji procesów z użyciem rozwiązań klasy
  • Tworzenie i utrzymywanie dokumentacji projektowej opisu procesów, zastosowanych skryptów / kodu,
  • Potrzebne umiejętności i doświadczenie :

  • Ukończonych studiów wyższych
  • Minimum 2 lata doświadczenia w realizacji projektów o charakterze optymalizacyjnym, w tym z zastosowaniem technologii RPA
  • Praktycznej znajomość przynajmniej jednego z wiodących rozwiązań RPA, np. BluePrism, UI Path, Automation Anywhere,
  • Znajomości metodyk zarządzania projektem, w tym Agile
  • Znajomość języka angielskiego i polskiego
  • Atutem będzie znajomość technologii Microsoft (budowa makr, VB, .NET, SQL Server, Web Services)
  • Atutem będzie doświadczenie w integracji rozwiązań (np. z systemami ERP : SAP, Oracle, systemami BPM, workflow)
  • Oferujemy :

  • Możliwość dynamicznego rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie
  • Udział w budowie pionierskich rozwiązań przy użyciu najnowszych technologii
  • Udział w ciekawych projektach realizowanych dla klientów w Polsce i za granicą
  • Wsparcie merytoryczne i finansowe w zdobywaniu uznawanych na rynku kwalifikacji oraz certyfikatów
  • EY Badges unikalny program certyfikowania kompetencji przyszłości
  • Indywidualnie projektowana mapa szkoleń rozwijających kompetencje menedżerskie
  • Platformy szkoleniowe online takie jak Udemy oraz Coursera do Twojej dyspozycji
  • Wyjazdowe, zespołowe warsztaty w kraju i za granicą
  • Rozwój oparty kulturze feedbacku i wsparciu indywidualnego career consuelora, a nie na systemie ocen pracowniczych
  • Elastyczny czas i miejsce pracy
  • Program EY Care & Wellness, a w nim : masaże, karty sportowe, opieka zdrowotna, PlayStation, piłkarzyki, treningi biegowe i wiele innych
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Biuro z ładnym widokiem i w prestiżowej lokalizacji
  • Zainteresowane osoby prosimy o wypełnienie formularza aplikacyjnego w języku angielskim, załączenie CV.

    O EY Polska Jesteśmy globalną firmą doradczą - pomagamy przedsiębiorcom, organizacjom i społecznościom najlepiej wykorzystać swój potencjał.

    Realizujemy projekty w zakresie : Audytu, Doradztwa Podatkowego, Transakcyjnego i Biznesowego (w tym IT). Zatrudniamy ponad 240 000 wyjątkowych ludzi w ponad 150 krajach na świecie.

    W Polsce jest nas ponad 2800, a pracujemy w : Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu i Wrocławiu. Codziennie tworzymy razem niesamowite rzeczy.

    Mamy ludzi, ścieżkę rozwoju i szkolenia, dzięki którym również Ty poradzisz sobie z najbardziej prestiżowymi projektami.

    EY jest pracodawcą równych szans, doceniamy różnorodność w zakresie wiedzy i doświadczenia naszych pracowników.EY zapewnia wszystkim kandydatom jednakowe szanse w procesie rekrutacji, niezależnie od płci, wieku, rasy, wyznania, orientacji seksualnej, pochodzenia, niepełnosprawności lub jakiejkolwiek innej prawnie chronionej podstawy, zgodnie z obowiązującym prawem.