Doradca klienta z j. chorwackim-praca zdalna
Tivron
Warszawa, Mazowieckie
‎18 godz. temu

Doradca klienta z j. chorwackim- infolinia wychodząca Poszukujemy osób, które : Posiadają biegłą znajomość języka chorwackiego Są komunikatywne, ambitne, otwarte i szybko się uczą Mają / chcą zdobywać wiedzę i doświadczenie z zakresu umiejętności interpersonalnych Nie mają oporów przed przeprowadzaniem rozmów związanych z ofertowaniem Są dyspozycyjne 30-

40 h tygodniowo Co będziesz robić? Pracować z klientami z tzw. ciepłej bazy (znającymi już nasze produkty) Obsługiwać połączenia wychodzące do klientów indywidualnych z rynku chorwackiego Profilować ofertę do potrzeb klienta i zachęcać do zakupu Co możemy Ci zaoferować?

Zakres obowiązków oparty o intensywny kontakt z językiem chorwackim Pracę w przyjaznym środowisku i nieformalną atmosferę, Konkurencyjne wynagrodzenie (oparte o system prowizyjny, średnio 5000 zł netto) Kompleksowe (i oczywiście płatne) szkolenie przygotowujące do pracy Zestaw materiałów w języku chorwackim Opiekę lidera native speakera Możliwość pracy zdalnej (po okresie miesięcznego wdrożenia w Krakowie, gdzie zapewniamy zakwaterowanie) lub Wygodne biuro w dogodnej lokalizacji (10 min.

od centrum) Zainteresowane osoby prosimy o aplikację poprzez portal lub bezpośrednio na adres :

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku