Płatny program stażowy w Dziale Spedycji Lotniczej
KUEHNE + NAGEL
Poznan, Poland
1 d. temu

Opis stanowiska

Jeżeli jesteś otwarty na poznawanie nowych rzeczy, lubisz zmiany i dynamiczne działania dołącz do naszego zespołu! Nie wymagamy od Ciebie dużego doświadczenia wszystkiego możesz nauczyć się u nas.

Wystarczy twoje pozytywne nastawienie i determinacja! Oferujemy Tobie perspektywę zatrudnienia w firmie, która jest wiodącym integratorem rozwiązań logistycznych.

Nasz projekt stażowy zaangażuje Cię w proces profesjonalnej i wystandaryzowanej operacyjnej obsługi klienta w zakresie innowacyjnych produktów i rozwiązań związanych z frachtem lotniczym.

Twoje obowiązki

  • wsparciem w procesie planowania i realizowania lotniczych przewozów międzynarodowych
  • rejestracją zleceń, ustalaniem trybu i warunków realizacji
  • obsługą klienta w przewozach międzynarodowych
  • troską o wysoki standard realizowanych usług przewozowych / brak reklamacji ze strony klienta /
  • Twoje plusy

  • dobra znajomość języka angielskiego
  • bardzo dobra znajomość MS EXCEL
  • chęć zdobywania nowej wiedzy
  • zorientowanie na klienta i jego oczekiwania
  • Nasze plusy

    Kuehne+Nagel jest dużą, stabilną firmą o międzynarodowym środowisku. Oferujemy możliwość zdobycia rozległego doświadczenia zawodowego.

    Zapewniamy płatny staż oraz możliwość zatrudnienia po pomyślnie zakończonym programie. Z nami poznasz specyfikę pracy w branży logistycznej w dobrej atmosferze wśród zespołu specjalistów.

    W Kuehne+Nagel wierzymy w ludzi i ich pasję. Jesteśmy zorientowani na rozwój pracowników i ich wspieranie w osiąganiu ponadprzeciętnych rezultatów.

    Nie znamy granic - działamy z lądu, wody i powietrza... Jesteś na +?

    Magdalena Neimitz

    e-mail : knpl.recruitment kuehne-nagel.com

    O Kuehne + Nagel

    With over 79,000 employees at some 1,300 locations in over 100 countries, the Kuehne + Nagel Group is one of the world’s leading logistics companies.

    Its strong market position lies in the seafreight, airfreight, contract logistics and overland businesses, with a clear focus on providing IT-

    based integrated logistics solutions. Further information can be found at

    Reference Number : Minimum Qualifications

    Minimum Qualifications

  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych