PRACA PRZY WYKŁADANIU TOWARU
Recrew HR
Olsztyn, Warmińsko-mazurskie
10 d. temu

Zatrudnię na okres wakacji lub na stałe osobę chcącą podjąć pracę przy wykładaniu towaru, w małych sklepikach osiedlowych.

Mile widziani Panowie z prawem jazdy kategorii B. Miejsce pracy : JAROTY WYMAGAMY : - gotowości do wyrobienia badań sanepid.

 • chęci do pracy - braku przeciwskazań do podejmowania pracy fizycznej - mile widziane prawo jazdy kat. B OFERUJEMY : - elastyczny grafik -
 • możliwość podjęcia pracy "od zaraz" - na początek proponujemy umowę zlecenie na okres próbny i stawkę godzinową 13,70 brutto Zapraszam! Zainteresowane osoby zapraszam do wysłania CV z następującą klauzulą : 1.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Recrew Hr Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji.

  2. Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Recrew Hr Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji, w tym również na inne stanowiska w okresie do 1 roku od dnia przesłania C.

  V. INFORMACJE OD ADMINISTRATORA DANYCH OSOBOWYCH 1. Administratorem Danych Osobowych, jest firma Recrew Hr Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (kontakt : Al.

  Grunwaldzka 103 A, 80-244 Gdańsk) 1. Podanie danych osobowych w CV jest dobrowolne, lecz konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego.

  Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego. Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art.

  6 ust. 1 pkt. a i c Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 (RODO) 2. Osobie składającej aplikację w procesie rekrutacyjnym przysługuje prawo do treści swoich danych osobowych oraz prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

  3. Dane osobowe będą przechowywane do momentu zakończenia prowadzenia rekrutacji, nie dłużej jednak niż przez 1 rok od dnia przesłania CV.

  4. Dane osobowe kandydatów nie będą podlegały zautomatyzowanemu przetwarzaniu.

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku