Kierowca Wózka Widłowego
Stalmech
Płock, Mazowieckie
9 d. temu

Firma Stalmech zatrudni pracowników na stanowisko : Kierowca wózka widłowego Oferujemy : - atrakcyjne warunki finansowe -

możliwość podjęcia pracy od zaraz - praca w nowoczesnym zakładzie o rozpoznawalnej marce i wysokiej kulturze organizacyjnej -

mile widziane również kobiety Zadania : - załadunek, rozładunek oraz transport materiałów i komponentów - układanie towarów zgodnie z określoną lokalizacją -

weryfikacja zgodności dostawy z dokumentacją - kontrola stanów magazynowych - odpowiedzialność za zabezpieczenie ciągłości produkcji -

dbałość o przestrzeganie przepisów BHP i ochrony środowiska Wymagania : - doświadczenie jako operator wózka widłowego - dobra koordynacja wzrokowo-

ruchowa - mile widziane dodatkowe uprawnienia - gotowość do pracy w systemie zmianowym CV prosimy wysyłać na adres email : tomasz.

krzyszkowski(małpa)stalmech.com.pl oraz mariusz.malkowski(małpa)stalmech.com.pl z dopiskiem kierowca wózka widłowego Niniejszym informujemy, iż Administratorem podanych przez Panią / Pana danych osobowych jest Stalmech z siedzibą w Nowa Biała 33, 09-

400 Biała. Ponadto, informujemy, że : 1. Pani / Pana dane osobowe będą przetwarzane przez Stalmech w celu przeprowadzenia i rozstrzygnięcia procesu rekrutacji na w / w stanowisko, na podstawie wyrażonej przez Panią / Pana zgody (tj.

art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych). 2. Pani / Pana dane osobowe będą przetwarzane na potrzeby rekrutacji na ww.

stanowisko. 3. Przysługuje Pani / Panu prawo żądania dostępu do danych osobowych dotyczących Pani / Pana osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych.

4. Ponadto, przysługuje Pani / Panu prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Powyższe nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie wyrażonej przez Panią / Pana zgody przed jej cofnięciem.

5. Dodatkowo, przysługuje Pani / Panu prawo do złożenia skargi do organu nadzorczego Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych, ul.

Stawki 2, 00-193 Warszawa. 6. Podanie przez Panią / Pana danych osobowych jest dobrowolne, przy czym niezbędne do udziału w procesie rekrutacji.

7. Decyzje dotyczące przeprowadzenia oraz rozstrzygnięcia procesu rekrutacji nie będą podejmowane w sposób zautomatyzowany.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku