Dietetyk
Luxmed Sp. z o.o.
Lublin
9 d. temu

Opis oferty

Centrum Medyczne Luxmed istnieje od 1992 r. i jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych firm na Lubelszczyźnie.

Słuchamy, reagujemy, tworzymy rozwiązania, dzięki którym możemy w pełni dostosować się do oczekiwań Naszych Pacjentów.

Dołącz do naszego zespołu medycznego!

Oferujemy :

  • możliwość wyboru formy zatrudnienia (umowa o pracę, umowa kontraktowa),
  • stabilną pracę w miłej atmosferze,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • abonamentową opiekę medyczną.
  • Zakres obowiązków :

  • prowadzenie konsultacji żywieniowych z Pacjentami,
  • układanie planów żywieniowych.
  • Poszukiwane kompetencje :

  • wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • mile widziane doświadczenie w pracy z pacjentem,
  • znajomość obsługi komputera,
  • otwartość na nowe rozwiązania.
  • Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych