Pracownik mieszalni farb
Coberon Chronos
Poznań, Wielkopolskie
6 d. temu

Nasz klient, światowy lider w branży poligraficznej, aktualnie poszukuje kandydata na stanowisko : Pracownik mieszalni farb Lokalizacja : Poznań Opis stanowiska : Optymalizacja procesów wytwórczych, Obsługa mieszalnika farb, opracowywanie receptur farbowych, Kontrola jakości wyrobu-

obsługa urządzeń pomocniczych oraz kontrolno pomiarowych, Kontrola nad prawidłową pracą maszyny. Wymagania : doświadczenie w pracy w mieszalni farb lub w drukarni mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji farb umiejętności posługiwania się komputerem, gotowość do nauki.

Oferujemy : Stabilne zatrudnienie u lidera na rynku poligraficznym Szerokie możliwości rozwoju Szkolenia, kursy Bezpieczne i higieniczne warunki pracy Pracę w miłej atmosferze Zainteresowanych prosimy o wysyłanie CV.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Sico Polska Sp.

z o.o. z siedzibą w Warszawie, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r.

poz. 922) . Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku