Pracownik magazynu (noc)/ umowa o pracę
Tempus A
Łódź, Łódzkie
5 d. temu

TEMPUS A Agencja Pracy Czasowej i Doradztwa Personalnego (KRAZ nr 12861) zatrudnia pracowników stałych i tymczasowych dla dużych i średnich firm na terenie województwa łódzkiego oraz mazowieckiego.

Obecnie poszukujemy pracowników tymczasowych dla znanej firmy Kurierskiej. Stanowisko : Pracownik Magazynu zmiana nocna Miejsce pracy : Łódź (Teofilów) Oferujemy Ci : -

umowę o pracę, - atrakcyjne wynagrodzenie, - pracę na 3 / 4 etatu. - PREMIE regulaminowe, - możliwość podjęcia długoterminowej i perspektywicznej współpracy, -

możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego u lidera w branży logistycznej, - możliwość uzyskania karty Fit Sport.

Czas pracy : Praca w godzinach nocnych, po 6. 24 : 00-6 : 00 Jaki jest zakres zadań? - rozładunek / załadunek asortymentu, -

praca ze skanerem magazynowym, - sortowanie paczek kurierskich. Kogo szukamy? - solidnych, - rzetelnych, - doświadczonych w pracy magazynowej (mile widziane).

TA PRACA JEST DLA CIEBIE? WYŚLIJ SMS O TREŚCI TEMPNOC NA NUMER 732 12 00 32 ZADZWONIMY DO CIEBIE! Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych przesyłanych w aplikacjach, jest firma Agencja Pracy Czasowej TEMPUS A Sp.

z o.o. Sp. K. z siedzibą w Łodzi przy ulicy Piotrkowskiej 55. Dane osobowe są przetwarzane, archiwizowane oraz wykorzystywane w późniejszych w procesach rekrutacyjnych oraz w celu wykonywanie prac prowadzonych wyłącznie przez w / w firmę.

Przesłane dane osobowe mogą zostać udostępnione podmiotom upoważnionym oraz współpracującym (potencjalnym pracodawcom). Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie w CV klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, przez administratora danych osobowych Agencja Pracy Czasowej TEMPUS A Sp.

z o.o. Sp. K. z siedzibą w Łodzi przy ulicy Piotrkowskiej 55, zawartych w moim CV w celu przeprowadzenia przyszłych rekrutacji przez Agencję Pracy Czasowej TEMPUS A Sp.

z o.o. Sp. K. Wyrażam zgodę na przekazywanie moich danych osobowych wyłącznie podmiotom, którym powierzenie danych osobowych jest konieczne w celu przeprowadzenia kolejnych procesów rekrutacji, w tym w szczególności udostępnienia danych potencjalnym pracodawcom, jak również podmiotom zajmującym się obsługą informatyczną Agencja Pracy Czasowej TEMPUS A Sp.

z o.o. Sp. K. oraz podmiotom wspierającym Agencja Pracy Czasowej TEMPUS A Sp. z o.o. Sp. K.. w prowadzeniu rekrutacji zewnętrznym podmiotom rekrutującym.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku