Partner Biznesowy ds. Sprzedaży w Lubaniu
RUCH S.A
Lubań, Dolnośląskie
5 d. temu

Firma RUCH poszukuje współpracowników! Stanowisko : Partner Biznesowy ds. Sprzedaży w Lubaniu Aplikuj, jeśli : - chcesz pracować z klientem, -

jesteś uczciwy i odpowiedzialny, - nawiązywanie relacji z klientami nie jest Ci straszne - chcesz prowadzić własną działalność gospodarczą.

To, co oferujmy : - Wyposażony i zatowarowany Punkt Sprzedaży - bez wkładu własnego! - Szkolenia oraz wsparcie Kierownika Sprzedaży -

Konkurencyjne, miesięczne wynagrodzenie stałe, prowizyjne oraz premiowe - Współpracę na podstawie umowy agencyjnej Poprowadź własny biznes z wiarygodnym partnerem.

Aplikuj, wypełniając formularz : https : / / system.erecruiter.pl / FormTemplates / RecruitmentForm.aspx?WebID 4d1537f397904690b22e5c21bcc3ab38 Jesteśmy firmą z niemal 100-

letnią tradycją i jednym z największych dystrybutorów prasy w Polsce. Korzystając z dziesięcioleci doświadczeń, wciąż poszerzamy ofertę i szukamy jak najciekawszych rozwiązań dla naszych Klientów.

Oferujemy m.in. usługę kurierską Paczka w Ruchu, płatność rachunków czy usługi finansowe. Posiadamy 2000 punktów sprzedaży, miesięcznie obsługujemy ponad 10 milionów Klientów i regularnie dostarczamy prasę do ponad 20 000 punktów.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami. Prosimy o umieszczenie w aplikacji klauzuli Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie w celach rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.

08.97 Dz. U. 2002, Nr 101, poz. 926 ze zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych oraz do ich poprawiania, a także do żądania usunięcia swoich danych z wszelkich nośników administratora danych.

Przyjmuję także do wiadomości, że podanie moich Danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji celu, a dane nie będą udostępnianie innym podmiotom.

Jednocześnie informujemy, że zgłoszenia bez powyższej klauzuli nie będą rozpatrywane.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku